Letní tábor: Škola čar a kouzel VI.

Česká republika

Od 7 do 15 let

Sportovní

Letní tábor pro všechny děti ve věku 7-15 let. :)

Popis

Celý kouzelnický svět je na nohou, Vy-víte-kdo se oficiálně vrátil, už ani Ministerstvo kouzel to nemůže popřít.  Události nabírají nový spád a Harry se opět ocitá v kruhu dobrodružství, které mu ukazují, že není obyčejný šestnáctiletý chlapec.

Brumbál Harryho seznamuje se životem Pána zla a Harry začíná chápat souvislosti, které mu předtím unikaly jako cornwallští skřítci. Kouzelnický svět obklopují hrozby ze všech stran a potřebuje každou pomocnou ruku.

Dokážeš vyčarovat patrona? Přidej se k nám! Dokážeš uvařit mnoholičný lektvar? Chceme tě v týmu! Dokážeš pomoct kamarádovi v bryndě? Zúčastni se našeho boje!

Tohle je jedinečná příležitost otevřít své kouzelnické já a zažít magii na každém kroku. Míst je pouze 80 a použití obraceče času zakázáno, neváhej tedy ani chvilinku a přihlas se na náš tábor, kde si namícháš lektvar lásky, získáš přátele na život a zasměješ se i sám sobě.

Jako vždy pod taktovkou nápaditých a nehynoucích profesorů a jejich obdivuhodnými ředitelkami oplývajícími krásou a šarmem, Lůcou a Luckou.

Lokalita

Rožmitálská 32, Zlaté Hory, Česko

Druh táboru

klasický tábor

Zaměření táboru

Sportovní

Věková kategorie

Od 7 do 15 let

Fotogalerie

Lokalita

Termíny

10. 7. 2022
Rožmitálská 32, Zlaté Hory, Česko