Letní tábor: Fantastická zvířata a kde je najít II.

Česká republika

Od 7 do 15 let

Sportovní

Letní tábor pro všechny děti ve věku od 7 do 15ti let. :)

Popis

Píše se rok 1927 a kouzelnický svět je po děsivých událostech, které se odehrály minulý rok v New Yorku, rozhozený více než kdykoliv předtím. Zlý černokněžník Grindelwald navíc při snaze KOKUSY o jeho převoz ze států uprchne. Jeho snaha o převrat v kouzelnické společnosti může započít. Ani tentokrát na to Mlok nebude sám a ke starým známým Jacobovi, Queenie a Tině přibude nejen Mlokův bratr Theseus, ale také jeho bývalá láska Leta pocházející ze staré čarodějnické rodiny Lestrangeových.

Přidejte se k nám v létě znovu na fantastickém dobrodružství. Po minulém výletu do srdce Spojených států nás letos čeká návštěva Paříže, Londýnského ministerstva kouzel, ale také samotné školy čar a kouzel v Bradavicích. Mlok ani tentokrát nezapomněl na svůj kufr, a tak vás znovu nemine ani setkání s těmi nejvzácnějšími fantastickými zvířaty včetně hrabáků, okamií, nebo děsivým vodním démonem tůňodavem.

Minulý rok jste zvládli úžasně a my doteď vzpomínáme na ranní kakao nebo krmení zvířat v jejich výbězích. Víme, že právě vy jste tou nejlepší volbou pro letošní dobrodružství! Znovu vás nemine péče o zvířata a pravá francouzská gastronomie. Návštěva Bradavického hradu je letos také samozřejmostí a my jsme připraveni vám ji naplnit zážitky a vzpomínkami kouzelnými natolik, že vám je z paměti nevymaže ani to nejsilnější matoucí kouzlo.

Vytáhněte hůlky, oprašte učebnice péče o kouzelné tvory a znalosti kouzelných formulí. Letošní léto bude fantastické stejně tak, jako zvířata v názvu a vedoucí, kteří vás během něj budou provázet.

S milým pozdravem a kufrem v ruce vás zvou kouzelníci nesoucí Merlinův řád první třídy.

Karel a Martin

Lokalita

Rožmitálská 32, Zlaté Hory, Česko

Druh táboru

klasický tábor

Zaměření táboru

Sportovní

Věková kategorie

Od 7 do 15 let

Fotogalerie

Lokalita

Termíny

19. 7. 2022
Rožmitálská 32, Zlaté Hory, Česko