Koňský tábor: Království lesních strážců

Česká republika

Od 7 do 15 let

Sportovní

Letní koňský tábor pro všechny dětí ve věku od 7 do 15 let

Popis

Bystrá, statečná a tvrdohlavá dívka, taková je sedmnáctiletá Mary, která prožije dobrodružství, o jakém se jí nezdálo ani v nejdivočejším snu! Po návratu do rodného domu se snaží sblížit se svým otcem Bombou, který se jí odcizil. Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary mu nejdřív nevěří, ale poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je nucena svůj pohled přehodnotit. Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci, uvěřit v jejich tajuplný svět a zachránit ho.

Pojďte se s námi podívat do kouzelného Království lesních strážců, objevte s námi záhady tohoto prťavého světa a zároveň se s námi naučte jezdit na skřiváncích.

S úžasnými vedoucími Márou a Aďasem v čele uděláte první krok do největšího dobrodružství, které jste kdy zažili. Naučíte se jak v tomto království přežít a zvítězit? Pokud chcete poznat spoustu skvělých kamarádů a vedoucích a být na táboře, který jste ještě nezažili, tak tento turnus plný koní je právě pro vás.

Lokalita

Rožmitálská 32, Zlaté Hory, Česko

Druh táboru

klasický tábor

Zaměření táboru

Sportovní

Věková kategorie

Od 7 do 15 let

Fotogalerie

Lokalita

Termíny

15. 8. 2022
Rožmitálská 32, Zlaté Hory, Česko