Detektivní kancelář Záhady s.r.o.

Příbram

Od 6 do 16 let

Tématický

Letní dětský tábor, pro děti od 6 do 16 let. Tábor bez hranic s dny plnými zábavy.

Popis

V našem areálu se v poslední době událo několik tajemných a nevysvětlitelných událostí. Mezi několika svědky byl dokonce spatřen podivný přízrak! Naše detektivní kancelář Záhady s.r.o. teď musí tyto tajuplné okolnosti celého případu objasnit…. Pokud máš kuráž a pro strach uděláno, přidej se k nám a pomoz nám při pátrání. Společně zasedneme u táborového ohně a vydáme se po stopách záhadných indicií vyřešit tajemství okolních lesů.

PROGRAM:

Celý čas budeme v rámci celotáborové hry řešit spolu s detektivním týmem nejrůznější zapeklité úkoly, čelit nástrahám nepřátel a rozkrývat záhady. Kromě této hry také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky…

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Mostu a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program.

STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

VEDOUCÍ A ANIMÁTOŘI:

Na všech našich táborech se o děti starají nadšení, zkušení a odborně způsobilí výchovní pracovníci (vedoucí), kteří chtějí část svého volného času věnovat práci s dětmi pro jejich i svoji radost a s nadšením “bez hranic”. Známe svoji odpovědnost za svěřené děti, a proto klademe velký důraz na soustavné prohlubování znalostí a zkušeností svých vedoucích, pořádáme pro ně školení a praktické modelové situace a všechny členy vedení našich táborů vysíláme na specializovaná školení hlavních vedoucích akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

AREÁL HRACHOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Hrachov. Nachází se zde 4 přízemní zděné budovy, 10 dřevěných srubů, hlavní budova s jídelnou, společenská místnost s televizí a krbem a 8 kluboven. Dětem je k dispozici 5 hřišť, ping-pongové stoly, kiosek, bazén, houpačky, trampolína a minigolf.

Typ ubytování: Děti jsou ubytovaní v zděných pokojích a chatičkách. V chatičkách i budovách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo.  Pokoje jsou vybaveny postelemi, skříněmi, poličkami, nočními stolky, věšáčky). Pro každou část je k dispozici samostatný sprchový kout, umyvadlo a WC.

Chatičky jsou vybaveny postelemi, skříněmi a dalšími úložnými prostory. Je zde zavedena elektřina a v případě potřeby jsou vytápěny radiátory. Moderní zrekonstruované sociální zařízení pro děti ubytované v chatičkách se nachází v hlavní budově.

Adresa:

Jméno dítěte, Letní dětský tábor 4Kids

Chramosty ev.č. 45, RS Star Line Hrachov

Dublovice – Chramosty

264 01

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně s potvrzením přijetí dítěte na tábor, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

Lokalita

Chramosty č. ev. 45, 262 63 Dublovice

Druh táboru

klasický tábor

Zaměření táboru

Tématický

Věková kategorie

Od 6 do 16 let

Lokalita

Termíny

10. 8. 2022
Chramosty č. ev. 45, 262 63 Dublovice